• Profil školy

• Zriaďovateľom školy je Nitriansky samosprávny kraj. Všetky vzdelávacie programy sú zamerané na potravinárstvo.

V ponuke sú učebné odbory:

• štvorročné: cukrár - kuchár, cukrár - pekár, mäsiar - kuchár
        • dvojročné: potravinárska výroba

Po ukončení stredného odborného vzdelania môžu absolventi pokračovať v nadstavbovom štúdiu výroba potravín. Získajú tak odborné vzdelanie s maturitou a môžu sa prihlásiť na vysokoškolské štúdium.

• Čo ponúkame:

• vyučovanie anglického a nemeckého jazykav

• krúžky: internetový, konverzácia v cudzom jazyku, seminár zo SLJ, strelecký, loptové hry, mladý záchranár, frolball, špeciálne cukrárske techniky, špeciálne pekárske techniky, gastronomický, potravinárske techniky

• športové súťaže

• súťaže zručností

• prezentačné akcie a výstavy
    • Uplatnenie absolventov na trhu práce:

• Pripravujeme odborníkov, ktorí sa uplatnia pri výrobe potravín, pri predaji potravín a manipulácii s nimi nielen na Slovensku ale i celej Európskej únii.